MİNİK KALPLER ANAOKULU

MİNİK KALPLER ANAOKULU

Web sitemiz: "özelminikkalpleranaokulu.com" 
Facebook : " minikkalpler17@hotmail.com "
Sevgili Aileler,
ÖZEL MİNİK KALPLER ANAOKULU topluluğu adına ,Okulumuza hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyorum. Bir öğrenenler topluluğu olarak neyi neden ve nasıl yaptığımızı sizlerle paylaşma konusuna çok önem veriyoruz ve sizleri topluluğun aktif bir üyesi olmaya davet ediyoruz.  Bu web sitesi güncel günlük programlar hakkında daha çok bilgi sağlamak için oluşturulmuştur.
Bu sitenin içinde Okulun misyonu ve felsefesi, günlük programlar ve Okul aktiviteleri ile akademik program hakkında pek çok bilgi bulabilirsiniz. Lütfen yararlanın ve çocuğunuzun günlük yaşamında neler olduğunu keşfedin. Uzun süredir okulumuzu tanıyor olsanız dahi, öğrencilerimize en iyiyi sağlayabilmemiz için her yıl gözden geçirdiğimiz programlarda ve saatlerde değişiklikler olabileceğini lütfen unutmayın.SevgiliVeliler,
Her şeyden önemlisi, bu sitenin size göndereceğimiz yegâne basılı doküman olacağını düşünüyoruz. Mümkün olduğunca az kâğıt tüketen bir topluluk olma hedefimiz artık misyonumuzun içinde de yer alıyor. Geçerli bir e-posta, face book ve web sitemizden  bulunması, güncel bilgileri sizlerle hızla paylaşabilmemiz açısından çok önemli. Bu bilginin derlenmesine katkıda bulunan bütün öğretmenlere teşekkür ederim. Sizin ve ailenizin yıl boyunca gerçekleştirilecek harika aktivitelerden bazılarını ailenizle birlikte keşfetmekten keyif alacağınızı umarım.
 Misyonumuz:
Öğrencilere, kapasitelerini sonuna kadar geliştirmeye, düşünce ve eylem özgürlüğünü geliştiren zihinsel ve ahlaki alışkanlıklar sergilemeye, Ülkemizin ve dünyamızın önde gelen insanları olmaya hazırlayacak ve teşvik edecek düşünsel ve davranışsal temelleri kazandırmaktır.
Güvenli , sağlıklı, huzurlu bir ortam sunarak , çocuklarımızın her türlü bakım ve eğitim ihtiyaçlarını sevgi , şefkat ve özenle karşılamak.
Vizyonumuz:

Alanında uzman ekibiyle ,çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirlmesi için tasarlanmış mekanlarımızda , bize emanet edilen çocuklarımızın gelecekte üstün nitelikli bireyler olmasına katkıda bulunmak.

Paylaş:

Benzer Konular

Önceki Konu
Sonraki Konu«
Sonraki Konu
Sonraki Konu »